Esra Erol Alem FM'e konuk oldu

Türkiye'nin en çok izlenen evlilik programı sunucusu Esra Erol bugun Alem Fm radyosu Adem Metan'a konuk oldu.

Alem Fm'de "Adem Metan Show" programı herkesin beğenisi kazanan Adem Metan ile Esra Erol keyifli bir program gerçekleşti. Ünlü sunucu Esra Erol programda önemli açıklamalarda bulundu. Esra Erol Adem Metan'ın programına ise oğlu Ömer Özbir ile geldi. 

 “ANNE-OĞUL CANLI YAYINDA”
 
Adem Metan’ın bu programında da bir sürpriz yaşandı. Bu sırada yanına minik oğlu Ömer getirilince duygulanan Erol, kulağına ‘Ben bir bal arısıyım’ şarkısını fısıldadı. Metan’ın, bunun Türkiye’de bir ilk olduğunu belirtmesi üzerine Erol, ‘Evet bir ilk oldu.” dedi. Mutlu ve huzurlu bir aileye sahip olduğunu da anlatan Erol,  “Eşim Ali ile aramızda çok büyük bir saygı var. O saygınlığımızı hep koruduk. Bizi tanıyanla da öyle söylüyor. Birbirimizden çekindiğimizi söylüyorlar. Bu da güzel bir şey.” dedi. Eşinin Büyükada’da bir oteli olduğunu da anlatan Erol, birbirleriyle gurur duyduklarını söyledi. Bir soru üzerine Umut Evleri Projesi’ni de tanıtan Erol, 7 bin kadına ücretsiz psikolojik ve hukuk danışmanlığı hizmeti verdiklerini kaydetti.


“PROGRAM SUİSTİMAL EDİLİYOR”
 
10 yıldır programı başarıyla sürdürdüğünün altını çizen Erol, bunun önemli olduğunu kaydetti. Milyonlarca seyircisi olduğunun altını çizen Erol, sözlerini şöyle sürdürdü: “İzleyicilerimin bana güveni ve inancı var. Bu inancı güveni sarsamam. Babam derdi ki, ‘güveni kazanmak yıllar ancak kaybetmek çok kısa sürer’ Benim seyircim benim için çok önemli. Eleştirilere de çok önem veriyorum. Program suistimal ediliyor mu, ediliyor. Ancak ben kendi yayıncılığımdan sorumluyum.”

Programın son anlarında Esra Erol'un hayranlarına yaptığı açıklamada ise 29 Ağustos 2016 saat 16.30'da ATV ekranlarında yayının başlayacağını tekrardan duyurdu.

Ünlü sunucu Esra Erol'un program ardından sosyal medyada oğlu Ömer Özbir ile bir fotoğrafını paylaştı. Bu yaptığı paylaşıma ise "Ömerle konuğuz @ademmetan @alemfmcom" notunu ekleyerek işte bu fotoğrafı paylaştı.